Uzdravte se z úzkostí
a paniky přirozenou cestou

Vyzkoušeli jste všechny doporučované techniky, fakt se snažíte, ale úzkosti se stále vracejí? Není to vaše chyba!

Možná také právě teď prožíváte:

“Přála bych si žít „normálně” radovat se z běžných věcí, plánovat, těšit se, tak jako dříve. Vytěsnit z hlavy negativní myšlenky, strachy přecházející do panických atak.”

Lenka

“První panika byla už v dětství, bála jsem se usnout, že umřu. Další někdy kolem 17 let. Pak se nějaká sem tam objevila. Jsem hypersenzitivní a po pár měsících v nové práci se rozjely takové úzkosti a paniky, že jsem musela jít na nemocenskou a začala jsem hned navštěvovat terapie a pracovat na sobě. Je to zhruba 5 měsíců, ušla jsem kus cesty, ale paniky se stále objevují. Začínám být frustrovaná.” 

Monika

“Chcem byť zase sama sebou a robiť veci, ktoré ma napĺňajú bez strachu a úzkosti. Moje panické ataky ma obmedzujú, nakoľko ma vždy tak vystrašia, že sa vyhýbam situaciám a miestam, kde som tie ataky zažila. Tým pádom neviem žiť naplno tak ako kedysi, čo ma extrémne trápi.”

Iveta

“Před dvěma měsíci mě postihl syndrom vyhoření, spolu s úzkostmi a panickými atakami. Předcházely tomu asi dva roky dlouhého pracovního, a nejen pracovního, stresu a vypětí. Z vyhoření jsem se celkem dostala a podařilo se mi najít ztracenou energii. Úzkosti a strach z dalších atak bohužel přetrvávají. Stejně tak jako pocit, že jsem stále pod tlakem.” 

Romana

Odhalte svou jedinečnou cestu k uzdravení v souladu s vaší duší v unikátním videokurzu, který vám odhalí zcela jiný pohled na úzkosti a paniky.

Zaregistrujte se ještě dnes a získejte přístup k 160 minutám videokurzu a živým online konzultacím s bývalou panikářkou, která trpěla panikou 5 let, ale dokázala se uzdravit a již 7 let žije bez paniky a úzkostí.

Celý květen za symbolickou cenu pouhých 222 Kč.

Co vám videokurz přinese?

ikony_web_SU-cesta

Znalost, kudy vede cesta, konkrétně k vašemu uzdravení

Odhalím vám kouzlo přirozeného SebeUzdravení, abyste jistým krokem došli ke svému cíli.

ikony_web_SU-techniky

Uděláte si jasno, kdy a jakou techniku použít

Navedu vás k podstatě, abyste pro sebe volili správné techniky ve správný čas a dosáhli trvalého uzdravení.

ikony_web_SU-cyklus

Dokážete vystoupit z věčného točení se v kruhu

Transformačním skokem vás doprovodím k hlubokému sebe porozumění, díky kterému zjistíte, že jste uzdravení mnohem blíže, než jste si do teď mysleli.

Karolína Kubešová

Karolína Kubešová

průvodkyně SebeUzdravení

„Rozhodla jsem se všechny své 12leté zkušenosti s vámi sdílet v praktickém videokurzu. Odhalím vám cesty k přirozenému a trvalému uzdravení.“

Obáváte se, že tento kurz bude jen další slib, který se nesplní. Že právě vám to nepomůže? Ale toužíte konečně najít cestu, která vás osvobodí z vašeho trápení?

Rozumím vám. Sama jsem hledala svou cestu k uzdravení 5 let. Nevzdala jsem se a dokázala jsem se uzdravit. Teď pomáhám k uzdravení vám!

let

se věnuji tematice úzkostí a panických atak.

let

mě doprovázela panická ataka mým vlastním životem. Důvěrně znám její sílu i procesy, jak se z úzkostí a panik skutečně uzdravit a už do nich nikdy nespadnout.

let

vás úspěšně doprovázím na vaší cestě k SebeUzdravení z úzkostí a panické ataky.

let

uběhlo od mého uzdravení a mé poslední panické ataky.

Co vás v kurzu čeká?

160 minut videokurzu + živé online konzultace s individuálním podpůrným přístupem + aktivní Facebooková skupina

ikona-videokurz

160 minut videokurzu

Přehledně a srozumitelně vám předám všechny své zkušenosti, které jsem nasbírala během svého uzdravení i letité terapeutické praxe tak, abyste porozuměli sami sobě a našli svou cestu k úspěšnému uzdravení.

2_ikony_web_SU_skupina

Online konzultace v malých skupinkách

V průběhu videokurzu se vám přirozeně poskládá vaše jedinečná cesta k uzdravení, kterou s vámi důkladně prokonzultuji, abyste došli jistým krokem ke svému cíli.

ikona-podpůrná fb skupina

Podpůrná Facebook skupina

Stanete se součástí přátelské Facebook skupiny stejně odhodlaných lidí, kteří se vzájemně podporují na své cestě k uzdravení.

ikona-individuální přístup

Individuální přístup

Zaměřím se konkrétně na váš životní příběh a pomohu vám najít přirozenou cestu, která bude konkrétně vám fungovat a bude v hlubokém souladu s vaší duší, tělem i myslí.

1.den
2 den
3.den
3_ikony_web_SU_sleva

Možnost získat slevu 50 % na skupinovou terapii

Budete mít jedinečnou možnost získat 3 sezení ve skupinové online terapii (3–6 osob ve skupině) za zvýhodněnou cenu.

4_ikony_web_SU_individual

Soutěž o individuální sezení
v hodnotě 5 500 Kč 

5 z vás se může těšit na nejefektivnější způsob SebeUzdravení v individuálním online sezení s Karolínou

Co videokurz skutečně přinesl:

reference_kurz
reference_kurz

Tento kurz nyní nabízím za symbolickou cenu 222 Kč

Protože hluboce v sobě věřím, že každý by se měl dostat k informacím, které přirozenou cestou uzdravují i od mnohaletých úzkostí a silných panických atak. Přihlaste se ještě dnes a vykročte na svou cestu k uzdravení a svobodě!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Registrace do kurzu je otevřena pouze do konce května!

Po celý květen se každému z vás budu aktivně věnovat, abyste na své cestě k uzdravení už nikdy nebloudili.
Čím dříve se přihlásíte, tím více mé podpory získáte.

Evolution_prednaska_sebeuzdraveni

„Věřím v účinnost přirozeného SebeUzdravení a jsem přesvědčena, že všichni, kdo se zúčastní kurzu SebeUzdravení a mají aktivní zájem se uzdravit, jsou již na cestě k vyřešení svých problémů. 

Protože já sama jsem díky SebeUzdravení tam, kde jsem teď. Jsem spokojená ve svém životě, mám krásný vztah s partnerem a co víc

…Žiji bez panických atak!“

Získejte totéž pro sebe. V kurzu SebeUzdravení vám ukážu cesty, po kterých se můžete vydat a obnovit svou přirozenou schopnost užívat si života

5

v klidu se svou rodinou a přáteli.

5

Nebudete už muset vysvětlovat, jak se cítíte, proč jste nemohli přijít a co se to s vámi zase děje.

5

Budete moct chodit bez problémů do práce, letět na dovolenou a naplno se smát i v nepředvídatelných situacích.

Přirozený proces SebeUzdravení změnil životy mnoha lidí. A nyní může změnit i váš život.

Objevte svou cestu k radosti a klidu, kterou si zasloužíte.

logo_spoluprace_light
Karolína Kubešová

Vaše nejčastější otázky

Jak bude celý kurz probíhat?

Po přihlášení obdržíte e‑mail s pozvánkou do uzavřené Facebookové skupiny, kde již najdete všechna videa kurzu. Zároveň vám každý den do emailu přijde výzva k přehrání si konkrétního videa a k registraci do skupinových konzultací.

Můžete se těšit na 3 téměř hodinová videa se mnou, Karolínou Kubešovou, kde se vám odhalí zcela jiný pohled na niterní spolupráci s úzkostí a panickou atakou. Bez boje a v souladu s vaší duší.

V menších skupinkách v předem vypsaných termínech s vámi prokonzultuji vaši cestu k SebeUzdravení, abyste jistým krokem došli ke svému cíli a úzkosti se staly jen vzpomínkou na náročné období vašeho, jinak spokojeného života

Co když se bojím nebo stydím sdílet a ptát se?

Své otázky můžete v uzavřené Facebookové skupině položit i anonymně, při konzultacích si můžete vypnout kameru.

V případě hodně intimních témat jako jsou příkladně úzkosti v sexualitě, nebo silné pocity studu, mě můžete kontaktovat individuálně přes Messenger. Z kapacitních důvodů vás poprosím o stručnost a trpělivost. Moc ráda pomohu, odpovídat budu postupně.

Co když beru antidepresiva?

Antidepresiva ani jiné chemické léky v procesu SebeUzdravení nijak nepřekážejí. Obvykle během procesu SebeUzdravení sami dojdete do bodu, kdy porozumíte sami sobě a naučíte se spolupracovat se sebou natolik, že potřeba vysazení antidepresiv přijde sama z vašeho nitra.

Doporučení pro citlivé bytosti! Netlačte na sebe s vysazováním. Nedávejte sami sobě žádná ultimáta, ani konkrétní termíny, od kdy začnete vysazovat. Respektujte svůj stav i své tempo SebeUzdravení.